שיווק בפייסבוק

כשכולם יודעים וכשכולם שומעים.

כולם...את העסק שלך מכירים

איך פייסבוק יכול לקדם את העסק שלכם?

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר עם מאות מליוני גולשים ברחבי העולם ומעל 4.3 מיליון משתמשים בישראל.
למשתמש הרגיל פייסבוק היא עוד פלטפורמה נחמדה לשמור על קשר עם הקרובים לו, אך למעשה פייסבוק היא הרבה יותר מזה... בפייסבוק יודעים על המשתמשים הרבה יותר ממה שאתם חושבים - שזה יתרון ענק למפרסמים.
בעזרת פלטפורמת הפרסום של פייסבוק בשילוב כלים מתקדמים ניתן להביא תנועה שוטפת לאתר או לדף הפייסבוק שלכם ובכך ליצור חשיפה,מיתוג ובעיקר מכירות ופניות לעסק שלכם.
אחד מהיתרונות הבולטים ביותר בפרסום בפייסבוק הוא היכולת לפלח ולמקד את המודעות לקהלי יעד ספציפיים ברמה גבוהה ביותר. כלומר, לפרסם מוצרים/שירותים רק למי שזקוק להם ומתעניין בהם. המיקוד המדויק של המודעות, מסייע למפרסם בצמצום תקציב הפרסום שלו מאחר ופחות גולשים שאינם רלוונטיים יצפו במודעות.

אז מה בעצם אנחנו מציעים:
הדבר הראשון שאנו עושים בגיוס לקוח חדש הוא בניית תוכנית עבודה ותוכנית שיווקית.
הכנה תוכנית שכזו חשובה ביותר לעסקים המפרסמים באינטרנט. תיאום ציפיות והגדרה מראש תחסוך למפרסם עלויות רבות וזמן רב ותביא תוצאות מהירות ואיכותיות.
בתכונית השיווקית: נגדיר מטרות ויעדים, קהלים, תקציבים וסוגי קמפיינים.
בתוכנית עבודה: נגדיר את סוגי הקמפיינים וזמני פרסומם, נבצע חלוקת תקציב בהתאם לסוג הקמפיין ונבנה קריאטיב התואם את אופי הפעילות השיווקית.
אנחנו ב - Weberit עורכים בתחילת כל שבוע תוכנית עבודה שבועית לכלל לקוחותנו ועוברים על דוחות הפעילות מהשבוע שחלף לשם הפקת לקחים והסקת מסקנות.
ברשת הפייסבוק יש למעלה ממיליארד משתמשים ברחבי העולם, ומליוני משתמשים בישראל.
הפרמטר החשוב ביותר למשווקים ברשת הפייסבוק הוא אפשרות פילוח הקהלים שמתחיל מהגדרות בסיסיות כמו: גיל, שפה, מצב משפחתי, איזור גאוגרפי, השכלה, תחומי עניין ועד הגדרות מתקדמות כגון: יצירת קהלים דומים לפי מאפיינים סטטיסטים, שיווק מחדש לאנשים שביקרו באתר ועוד...
בסופו של תהליך הפילוח, המודעה שלכם תגיע לגולשים בעלי הפונטציאל הגבוה ביותר להפוך ללקוחות שלכם.
פרסום ממוקד על פי פילוח קהלים בפייסבוק הוא הפרסום היעיל ביותר, הזול ביותר ובעל אחוזי דיוק גבוהים ביותר.
אנחנו ב-Weberit נבנה עבורכם קמפיינים פרסומיים שישווקו בצורה מקצועית את העסק שלכם ויגדילו משמעותית את החשיפה, המכירות וכמות הפניות בעסק שלכם, בין אם מדובר באתר מכירות או בעסק פיזי.
קריאטיב נכון ועיצוב מודעות מרשים הם האלמנטים חשובים מאוד בשיווק ופרסום בפייסבוק.
תחשבו על זה לעמוק, דף סטנדרטי (פיד) של כל משתמש בפייסבוק, עמוס בתמונות, תגובות ופרסומות. בכדי שהמודעה שלכם תתפוס את עיני הגולש, תגרה אותו ותעיר את תשומת ליבו, נדרשת יצירתיות, מקצועיות ויכולת העברת המסר באופן קולע וברור.
צוות הקיראטיב והעיצוב שלנו ב- Weberit מורכב מגרפיקאים ואנשי תוכן מנוסים וכשרוניים שתמיד חושב מחוץ לקופסא.
כך שהמודעות שאנו יוצרים יבלטו לעין ויעבירו את המסר כנדרש.
שיווק מחדש (Remarketing) הינה שיטת שיווק לפרסום מודעות ממוקדות לגולשים שבקרו באתר שלכם.
בעזרת הטמעת קוד באתר האינטרנט שלכם, נגרום לסימון כל קהל המבקרים בו. להקהל הספציפי שסומן דרך האתר שלכם, נוכל לשדר פרסומות יעודיות בדבר מוצרים/שירותים בהם צפו באתר ובכך לגרום ל״תזכורת״ או עניין מחדש דרך הפיד שלהם בפייסבוק.
אנחנו ב - Weberit יוצרים עבור לקוחותנו פתרונות יעילים ואפקטיבים בתחום השיווק והפרסום ברשת הפייסבוק גם לעסקים שאין ברשותם אתרי אינטרנט. כך שגם הם יוכלו להנות מהתוצאות האיכותיות שמגיעות בזכות השיווק מחדש.
השגת המטרות הפרסום בפייסבוק מצריכה יכולות מקצועיות וטכניות כמו: אופטימיזציית המודעות לקהלים, הבנת שיטות התמחור שפייסבוק מציעה, תקצוב נכון, ניתוח דוחות והפקת לקחים, תקצוב נכון ואפילו מענה לשאלות הגולשים המבררים פרטים אודות מוצרים/שירותים אותם הדף העסקי מציע.
אנחנו ב- Weberit מבצעים ניהול שוטף של דפים עסקיים בפייסבוק באופן עקבי, לומדים על העסק ומוצריו ונותנים מענה מקצועי.