אתרי תדמית.

אתרי תדמית הם ההיכרות הראשונה של הגולשים עם העסק שלכם.
בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, את רוב האינפורמציה אנחנו שואבים מרשת האינטרנט,לכן כל עסק חייב אתר אינטרנט תדמיתי שייצג אותו נכון בין כל המתחרים שבתחומו. הדבר אף חשוב, כשלכל אחד יש את היכולת להיכנס לאינטרנט דרך הסמארטפון ולקבל מידע בכל מקום ובכל רגע נתון אודות שירותים, בעלי מקצוע, השוואת מחירים ועוד.

המטרה באתרי תדמית היא בהעברת מסר ברור שהגולש הגיע למקום הנכון. לכן האתר תדמית צריך להיות בנוי בצורה מקצועית, עם התכנים הנכונים, באופן אסתטי ומוצג באופן מושלם בכל סוגי המכשירים והדפדפנים (סמרטפונים, טאבלטים, מחשבים נייחים וניידים).

חברת Weberit מובילה בבניית אתרי אינטרנט תדמיתיים לעסקים ובעלת ניסיון רב בתחום הפיתוח ופתרונות אינטרנט מתקדמים.
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ איתנו לגבי בניית אתר התדמיתי לעסק שלכם.

תהליך בניית אתר תדמית:

לעיצוב האתר יש השפעה ישירה על התנהגות הגולשים בו.
כאשר גולש אקראי מגיע לאתר תדמיתי של עסק נדרש לספק לו רושם ראשוני חיובי ותחושה שהוא הגיע למקום הנכון.
בעזרת עיצוב נכון, אפשר להבליט איפורמציה חיונית לגבי מוצרים ושרותים שיכולים לעניין את הגולש, לייצר אלמנטים שיתפסו את עיניו, וליצור חווית משתמש מרשימה ובכך לחזק את הרושם החיובי של העסק אצל המבקר באתר.

בניית את עם תמיכה מושלמת ב-Mobile תגרום לקריאת תוכן ,צפייה במדייה ובמעבר בין תפריטים וקטגוריות בתאר לנוחה יותר וקלה יותר.
תצוגת אתר מרשימה התומכת בכל סוגי המכשירים והדפדפנים, תגדיל משמעותית את כמות הפניות בעסק ותשנה לחיוב את החלטת הרכישה או הפנייה מהאתר אל בית העסק.

התחלתם לקבל פניות לעסק דרך האתר – נהדר!
לקוחות שמתעניינים במוצרים ובשירותים שלכם הם נכס – גם אם עדיין הם לא השלימו עמכם את העסקה.
בשביל להפוך את הפנייה לעסקה או מעסקה לעסקה חוזרת, צריך לדעת לתחזק את אותם לקוחות אשר פנו אליכם.
לשם כך, בנינו עבורכם מערכת ניהול לקוחות שתרכז עבורכם את פניות הלקוחות כך שתוכלו לעדכן אותם בשירותים/מוצרים חדשים, מבצעים ועוד חידושים שהעסק שלכם מציע וזאת באמצעות שליחת ניוזלטר (דיוור ישיר לדוא״ל) או בהודעות SMS.

טעינת דפי האתר באופן מהיר וכניסה לאתר מעודכן ומתוחזק הם עוד נדבח חשוב באתר אינטרנט של עסק. אתרים מהירים ואובטחים מקבלים אחוזי נטישה נמוכים ואחוזי שהייה גבוהים באופן משמעותי.
לרשותנו שרתי אחסון מהירים ומאובטחים מהמתקדמים ביותר. בנוסף,  אנו מספקים ללקוחותנו שירותי תחזוקת אתרים הכוללים עדכוני קוד, עדכוני תוכן ומדיה ועוד מגוון שירותים שיעזרו לתפקוד תקין של האתר שלכם.

בשביל להיות מדורג בתוצאות הראשונות במונועי החיפוש, האתר שלכם נדרש לעמוד בסטנדרטים מסויימים המצריכים ידע בתחום הקידום.
אנחנו ב- Weberit שמים דגש רב בהתאמת האתר לסטנדרטים אלה עוד בשלב הפיתוח ובנוסף אנו מספקים ללקוחות שלנו כלים מתקדמים לקידום האתר, וידע וייעוץ ללא עלות.
זיכרו: אתרים שמופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש נוספים, מקבלים תנועה גדולה יותר של גולשים לאתר- זאת עובדה.

רוצים אתר תדמית לעסק?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.